Małe spotkania z Wielkim Sportem były w dniu 17 października dla uczniów SP6 "ogromne"- 207 cm wzrostu naszego gościa zaskoczyło każdego ucznia na zajęciach. Na hali przy ulicy Paczkowskiego nasz gość specjalny - p. Waldemar Świrydowicz- polski siatkarz z wieloletnią kariera zawodniczą w min: MOS Wola Warszawa, Trefl Gdańsk, AZS Politechnika Warszawska- występujący w pozycji środkowej spotkał się z uczniami SP6 z klas V i VI. Pan Waldemar Świrydowicz opowiedział o karierze zawodnika, przedstawił jak wygląda codzienny trening oraz udział w dużych siatkarskich imprezach, podkreślił jak wiele musi poświęcić każdy zawodnik, trenujący w klubie. Jednocześnie zaznaczył, że "trening czyni mistrza", a tylko sumienna i sukcesywna praca, pokierowana przez mądrego trenera prowadzi do sukcesu jakim jest realizacja marzeń sportowych. Następnie przeprowadził krótki trening siatkarski oraz zakończył go konkursem sprawnościowym, w który uczniowie mogli sprawdzić poznane umiejętności. Za sympatyczna atmosferę, profesjonalizm i zaangażowanie - BARDZO DZIĘKUJEMY!